سایت پیشبینی فوتبال – دربی نودم، سوای بر جذابیتی که با حضور گابریل کالدرون و آندره‌آ استراماچونی خواهد داشت و تا حدودی تعیین‌گر سرنوشت مربیان دو تیم در ادامۀ مسیر خواهد بود، چرا که هنوز جایگاه این دو مربی تازه وارد خارجی در جمع سرخآبی‌ها محکم نشده است؛ اما از تمامی این حرف‌ها گذشته، زیباترین دوئل دربی، مربوط به 2 سنگربان بزرگ و توانمند پرسپولیس و استقلال است! یعنی علیرضا بیرانوند و سیدحسین حسینی! سنگربانانی که هنوز موفق به ثبت کلین شیت نشده‌اند!

 

 

شروع لیگ نوزدهم برای بیرانوند و حسینی چندان شیرین نبود؛ روزهای بد و پرحاشیۀ استقلال باعث شد تا حسینی بار سنگینی را در خط دروازه داشته باشد و در وضعیت بسیار سختی را تجربه کند، در این سو بیرانوند نیز دائماً درگیر محرومیت و حواشی بود و تمرکز کافی را برای قرار گرفتن در همان فرم همیشگی نداشت تا تمامی ارائۀ ارزش‌های آنان به امروز، روز دربی نودم موکول شود.

 

 

دوئل بیرانوند و حسینی زمانی ارزش فراتری پیدا می‌کند که متوجه می‌شویم، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی از نزدیک نظاره‌گر این دوئل خواهد بود و نمایش 2 سنگربان نقش بسزایی را در جایگاهشان در تیم ملی ایفا خواهد کرد.

سیدحسین حسینی

علیرضا بیرانوند

0/5 ( 0 نظر )