سایت پیشبینی فوتبال – علیرضا بیرانوند، پسر پرتلاش و توانمند پرسپولیس که معمولاً او را یک دروازه‌بان شش دانگ در تیم ملی می‌دانستند و در پرسپولیس عملکردش را به انتقاد می‌کشیدند، در بزرگ‌ترین صحنۀ ممکن تاریخ، ثابت کرد که او در هر لباسی و در هر جایگاهی یک سنگربان بزرگ و خاص است و تا تصویری تاریخی را بار دیگر از خود برجای بگذارد.

 

مهار پنالتی علی کریمی در دربی که میلیون‌ها بیننده در سرتاسر ایران داشت، او را بار دیگر بر سر زبان‌ها انداخت و بار دیگر سوپر سیو او را در ضربۀ پنالتی کریستیانو رونالدو و در جام ملت‌های آسیا برابر عمان و همچنین فوق واکنشش مقابل ژاوی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را تداعی کرد و اثری ماندگار و تازه را چون یک حماسه در تاریخ دربی‌ها به ثبت رساند.

 

مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی از او به عنوان یک هیولا یاد کرده بود! هیولایی که نمی‌توان در کیفیتش ذره‌ای تردید کرد و برابر او باید شکست خورد! شاید بهترین تفسیر را از این سوپراستار باهوش و پرتلاش، مربی تیم ملی به عمل آورده باشد و شاید زمان آن دیگر رسیده باشد که بخواهیم رسماً بگوییم: جانشین احمدرضا عابدزاده در فوتبال ایران پیدا شده است!

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

0/5 ( 0 نظر )