سایت پیشبینی فوتبال – ابرستارۀ آرژانتینی بارسلونا که در فصل گذشته موفق شده بود تنها با بارسلونا در رقابت‌های داخلی فوتبال اسپانیا کسب افتخار کند، با کسب اتفاق آراء کارشناسان و هواداران و بازیکنان، عنوان مرد سال فوتبال جهان را در مراسم THE BEST از آن خود کرد تا برای اولین بار این عنوان را کسب کرده باشد و به ویترین افتخارات خود این عنوان را بیافزاید.

 

 

مسی در دو ماه گذشته به دلیل مصدومیتی سنگین و کم‌سابقه از میادین به دور بود و در غیبت او، بارسلونا رو به سراشیبی رفت و نمایش‌های کاتالان‌ها با انتقادهای تندی روبرو شد و این ماجرا همسو بود با اظهار نظر عجیب جوزپ ماریا بارتومئو بر وجود بندی در قرارداد لیونل مسی که حسابی هواداران آبی‌واناری‌ها را نگران کرد! چرا که طبق ادعای بارتومئو، هرگاه لئو بخواهد می‌تواند از دنیای فوتبال خداحافظی کند و این بند در قرارداد وی گنجانده شده است.

 

 

لئو پس از کسب عنوان مرد سال فوتبال جهان، در اعترافی بی‌سابقه و عجیب، باز هم به حواشی پیرامون جدایی‌ یا خداحافظی‌اش از میادین دامن زد و اظهار داشت: احساس خستگی و سنگینی زیادی دارم! در ریتم بازی تیم قرار ندارم و در این دو ماه دوری از میادین، ریتم بازی بارسلونا را گم کرده‌ام! پزشکان هنوز هم در ارتباط با جدیت مصدومیتم با من حرف می‌زنند و هشدارهایی را داده‌اند!

لیونل مسی

لیونل مسی

0/5 ( 0 نظر )