سایت پیشبینی فوتبال – لیونل مسی ستارۀ کلیدی بارسلونا که به تازگی عنوان THE BEST 2019 را از آن خود کرده بود، در اتفاقی تلخ و باورنکردنی در نبرد برابر ویارئال، دچار مصدومیت شد تا بلافاصله پس از بهبود مصدومیت اولیه‌اش که او را برای مدت 2 ماه از میادین دور نگه داشته بود، بار دیگر طعم تلخ دوری از میادین را تجربه کند و باز هم در کلینیک پزشکی بارسلونا مورد معالجه قرار بگیرد.

 

 

نکتۀ کلیدی این مصدومیت مسی اینجاست که او پیش از بروز این اتفاق،  او در شهر میلان ایتالیا به طور رسمی هشدار داده بود که پزشکان معالجش رسماً اخطارهایی را در ارتباط مصدومیت‌های سنگین‌تر داده‌اند و ممکن است اتفاقات ناگواری در صورت ایجاد فشار، برایش رقم بخورد و احساس ضعف و خستگی می‌کند! اما ارنستو والورده بدون توجه به این مسئله او را به میدان نبرد برابر ویارئال فرستاد و در نبردی سنگین از او به طور 100 درصدی بازی گرفت!

 

 

حالا والورده برای آرام کردن افکار عمومی مدعی شده است که مصدومیت مسی خیلی مسئلۀ حادی نیست! اما آنچه که در ظاهر به چشم می‌آید بسیار جدی‌تر از ادعای والورده به نظر می‌رسد و می‌تواند فصل را به طور کامل برای مسی با توجه به هشدارهای قبلی پزشکان به پایان برساند!

لیونل مسی

لیونل مسی

0/5 ( 0 نظر )