سایت پیشبینی فوتبال – عشق و تعصب غیرقابل اندازه‌گیری تراکتوری‌ها، برای مدت‌ها ورد زبان‌ها بود و حتی برخی کری‌خوانی‌های هواداران آنها به صورت فراگیر در سطح جامعه تبدیل به جمله‌ای ترند شده بود! تراکتور بعد از منچستر اول است! جمله‌ای که جنبه‌ای طنز داشت و قرارگیری دو نام متفاوت در کنار یکدیگر را تبدیل به یک سوژۀ عجیب و ماندگار کرده بود، اما چه کسی فکرش را می‌کرد روزی تراکتور پس از منچستر اول باشد؟!

 

 

پشتوانه‌ای که تراکتور همواره از آن برخوردار بوده را، هرگز یک باشگاه داخلی به چشم ندیده است! باشگاهی که هرگز تریبونی برای جلب توجه نداشت و صرفاً خودجوشانه به چنین مرزی از قدرت ابزاری بر روی سکوها رسید؛ این حقیقت تلخ شاید برای سال‌ها ناگفته مانده است، اما صراحتاً باید گفت که تراکتور بدون پرشورها، یعنی هیچ و پوچ! نتایجی که تی‌تی‌ها در چندین سال اخیر به لحاظ فنی در میادین حاصل کرده‌اند به هیچ وجه در خور و شان هوادارانی تاریخ‌ساز چون تی‌تی‌ها نبوده و نیست! آنها لایق حداقل یک جام لیگ برتری بوده‌اند و ایستادن بر قله، جز اولین دستاوردهای آنان می‌بایست، بوده باشد! اما حیف که به هر دلیلی پاسخ محبت‌های سیل سرخ هواداران تراکتور بی‌پاسخ مانده است.

 

 

امروز هم این تراکتور نیست که آوازه‌ای جهانی پیدا کرده است، این تراکتور و بازیکنانش نیست که در میادین افتخار کسب می‌کند، این تراکتور نیست که بر روی سکوهای بزرگ می‌ایستد! بلکه این هواداران تراکتور هستند که تیمشان را با دستان خود بر روی سکوهای افتخار قرار می‌دهند، تقدیر و تشکری که زنوزی و بازیکنان تراکتور می‌بایست از خلق حماسه‌های آنان به عمل بیاورد، در حوصلۀ این مطلب نمی‌گنجد، اما آنها موظفند که پاسخ این سیل پرشور و همیشگی تی‌تی‌ها را به بهترین نحو و مطابق با خواسته‌هایشان بدهند والبته که این بدهی بزرگ تراکتور به هوادارانش، با انجام این مسئله، هرگز برابر نخواهد شد!

هواداران تراکتور

رتبه‌بندی ترانسفر مارکت

0/5 ( 0 نظر )